U sebi molim da me suze ne izdaju.

***** Napokon , i ovaj moj mali gradić polahko prekriva prvi snijeg.Uvijek sam voljela snijeg, i svu zimsku hladnoću. Podsjećaju me na temperaturu moga srca, koja je, i onako uvijek u minusu.

dreamer21
I volela je da sanjari na nekim dosadnim časovima.. I da čita. Sećam se kako je gutala knjige, jednu za drugom..

Komentariši