Znala sam,novembar je već uveliko.I na ulicama i u meni. Objavljeno 3. Novembra 2012. od strane dreamer21 / Nema komentara na Znala sam,novembar je već uveliko.I na ulicama i u meni. Bože daj mi snage da izdržim ovaj “nekad naš mjesec” novembar. Da se istrgnem iz ruku uspomena i počnem novi život. PODIJELI NATwitterFacebookLinkedInPin It dreamer21 I volela je da sanjari na nekim dosadnim časovima.. I da čita. Sećam se kako je gutala knjige, jednu za drugom.. Pogledaj sve objave od dreamer21 →