Zauvijek budi tu . <3
Kažu to je nedostajanje , a meni je to mnogo više. Teško je kada ne znaš da si i ti nekome potreba i stalna misao a taj neko je tvoj razlog za svaki osmijeh na licu.Zabole minute i sati kada znaš da je daleko , kada duša zatreperi od čežnje za samo jednim zagrljajem. I…